Kaipturiningai praleisti artėjančias šventes?

December 20, 2018 | By esenselt | Filed in: Uncategorized.

Iki gražiausių metų švenčių liko vos kelios savaitės, tad, jei dar nesugalvojote, ką veiksite jų metu, pats metas pradėti dėlioti šiuos planus. Ir tikrai nesuklystume paakę, kad dauguma nori ne vien tik švęsti, bet ir praleisti šį laiką naudingai, įdomiai. Tačiau, ar galimas ir toks laiko praleidimas? Žinoma, kad taip. Na, o, jei, trūksta idėjų, tai kelias iš jų pasiūlysime jums dabar.

Jei nenorite trankaus ir triukšmingo vakarėlio, o pirmenybę esate linkę teikti ramaus laiko praleidimui kartu su šeimaar artimiausiais draugais, tai šventinius vakarus galite praturtinti filmų peržiūromis. Ir iš tiesų, juk nėra nieko maloniau, nei šaltą ir tamsų žiemos vakarą leisti jaukiai stebinti įdomius filmus. Na, o jų, tikėtina, tikrai prisikaupė – per nuolatinį skubėjimą ir įvairias veiklas, dažnas iš mūsų nerandame laiko mus dominančių filmų peržiūroms. Tad šventiniai vakarai tam kuo puikiausiai tinka.

Dar viena idėja, norintiems praleisti įdomiai ir turiningai šventinius vakarus, yra azartiniai zaidimai. Jei niekada nebandėte šių žaidimų, tai jie tikrai įtrauks jus į stebinantį savo pasaulį. Nė nereikia ir sakyti, kiek daug visko gali padovanoti azartiniai žaidimai: netikėtumų, intrigos, gerų emocijų, galimybę išbandyti savo sėkmę. Visa tai tikrai praskaidrins šventinius vakarus ir, galbūt, taps užsiėmimu, kuris jus lydės visus ateinančius metus.

Jei šventes planuojate praleisti namuose, surengdami vakarėlį draugams, tai šiais metais galite leisti sau būti kitokiais – nustebinti save ir kitus. Kas sakė, kad šventės turi būti švenčiamos visada taip pat, kaip įprasta – imkitės naujovių. Pasidomėkite, kaip šv. Kalėdos yra švenčiamos jums patinkančioje užsienio šalyje (kokios vaišės ruošiamos, kaip dekoruojama stalas, kokie žaidimai žaidžiami, kokios tradicijos prisimenamos) ir atšvęskite šventę būtent taip. Taibus nauja patirtis, kuri suteiks daug malonių akimirkų jums ir jūsų draugams.

Na, o pabaigai belieka tik prisiminti, kad šventinis laikas kuo puikiausiai tinka ne tik linksmybėms, bet ir apmąstymams. Taigi, per švenčių maratoną raskite laiko apgalvoti, ką pasiekėte per šiuos metus ir ką norėtumėte pasiekti ateinančiais.

 

 


Comments are closed here.