Kortų žaidimai internete – tikriems kortų žaidimų fanatikams

February 16, 2018 | By esenselt | Filed in: Uncategorized.

Kortų žaidimai dažnam primena mokyklos laikus, kai pertraukų metu slapta buvo žaidžiama iš pinigų. Tokius laikus galima prisiminti ir prie savo kompiuterio, nes kortų žaidimai internete žada atgaivinti šiuos prisiminimus ir sukurti naujus.

Pamėgti žaidimai – internete

Kortų žaidimai internete masina didžiuliu pasirinkimu. Galima rinktis ne tik skirtingas azartinių lošimo organizatorių svetaines, bet ir kaskart skirtingus žaidimus. Praktiškai visur yra galimybės žaisti iš pinigų arba be jų.

Daugelyje azartinių lošimų svetainių galima rasti taip visų pamėgtą žaidimą „Solitaire“. Šis kompiuterinis pasjansas gali būti dėliojamas su kitais žaidėjais arba be jų.

Vieni kortų žaidimai internete ugdo strateginį, loginį mąstymą, kiti – moko blefuoti. Juos ypač smagu žaisti laisvalaikiu vienam arba su draugais. Kuris žaidimas pats nuotaikingiausias – skonio reikalas. Dažnam tai gali būti: asilas, karuselė, kvailys, melagis, palka ar visiems žinomas tūkstantis.

Kortų istorija

Istoriniai šaltiniai byloja, kad kortų žaidimai Europoje atsirado po Kryžiaus karų, o jas galėjo atvežti klajokliai iš Rytų šalių. Italija buvo ta šalis, kurioje kortų žaidimai pasirodė pirmieji.Vėliau kai kuriose šalyse kortos buvo uždraustos, nes šiuos žaidimus visada lydėjo aistros. O kur aistros, ten pasitaiko ir nelaimių, kai varžovai susipliekia net iki kraujo praliejimo. Visgi kortų žaidimai internete nėra tokie pavojingi šiuo atveju jau vien dėl to, kad negresia joks realus kontaktas su kitais žaidėjais.

Šiuolaikinės lošimo kortos nėra tokios tolimos istorinėms, kurias galima išvysti kortų muziejuose – visur vyrauja hierarchija.

Azartas gali būti pražūtingas

Kad taip nenutiktų, verta savo aistrą žaisti kortų žaidimus internete malšinti be pinigų. Labai tikėtina, kad netrukus paaiškės, jog iš pinigų visiškai ir nesinori žaisti. O jeigu labai norisi žaisti iš pinigų, verta planuoti savo laiką ir išlaidas, kad pralošti pinigai neapsunkintų gyvenimo. Galbūt pradžiai pakaks ir dešimties eurų. Naujokai neretai gali pasinaudoti ir įvairiomis privilegijomis.

Žinoma, kortų žaidimai internete gali būti pražūtingi ir tais atvejais, kai žaidžiama ir be pinigų. Žmones gali taip stipriai užvaldyti lošimo manija, kad pamirštama pavalgyti, atlikti būtinas savo pareigas namuose ar darbe. Įvairūs kortų žaidimai internete grasina šiais nemalonumais.Juk koksgi darbdavys laikys darbuotoją, kuris darbo metu naršo po azartinių žaidimų svetaines? Kad kortų žaidimai internete visada būtų tik smagi pramoga, verta nepamiršti ir realaus gyvenimo.

 


Comments are closed here.