Lažybos – ir gyvenimas vėl verda

May 19, 2018 | By esenselt | Filed in: Uncategorized.

Kad žmonės taptų sveikesni, vienose šalyse jau pradeda veikti juoko klubai. Šių nariai nepasakoja linksmiausių istorijų ir anekdotų, juoktis čia moko specialistas pagal psichologų rengtą metodiką. Taip yra dėl to, kad juokas – užkrečiamiausias dalykas: jei vienas pradeda kvatotis, tuo paseks ir kitas. Lažybos prilygsta tikrai juoko dozei kiekvieną kartą.

Emocijų kalba

Įvairiausi garsai žmones lydi ištisą gyvenimą. Jie dirba labai įvairiai – mašinos signalas po langu gali sunervinti, bet maloni muzika dažnokai nuramina. Ne šiaip muzika vadinama emocijų kalba. Lažybos taip pat turi labai panašią prasmę.

Kai kurie muzikiniai žanrai lėtina fizinį kūno procesą bei padeda atsipalaiduoti, inspiruoja panašoką  į meditacijos bei hipnozės būseną. Malonesni ausiai garsai, tikėtina, tik teigiamai paveikia, taipogi  nuteikia kūrybiškiau. Todėl net buvo sukurtos muzikos terapijos. Jai naudojamos daug melodijų – pradedant senomis giesmėmis, baigiant naujais žanrais. Kurią pasirinkti, lemia žmonių pomėgis. Pasirinkimas geriausias, kai jau užvaldo lažybos.

Rūpesčiai – į šalį

Nustatyta, jog liaudiška muzika – universaliausia priemonė fizinei bei psichologinei relaksacijai. Tokie kūriniai padeda jaustis laisvam ir esant minioje. Afrikietiškos melodijos bei joms artimesni džiazas, bliuzas gerina nuotaiką, veja atokiau depresiją. Roko melodija padeda užmiršti nuovargį, atitrūkti aukščiau kankinančių rūpesčių. Lažybos primena, ką visada reikia žinoti.

Kai diena tapo nerami ar triukšminga, patariama klausyti roko muzikos. Specialistai teigia: jei pajaučiamas vienišumas, klausytis religinės melodijos, jei apnikus liūdniausioms mintims įsiskauda galvas, pagelbės Mendelsono „Pavasario arija“ ir panašiai. Šita galia priverčia kūną dirbti pačiu didžiausiu įmanomu rėžimu. Suvokimas ateina visai netrukus, o apie jį norisi pasakoti visiems aplinkui.

Lažybos kaip magija

Emocijos prabyla įvairiausiais balsais, kai tik įsiklausoma. Nušvitimas niekada neateis pavėluota, jei ta muzika eis iš sielos gelmių. Lažybos tai gali pažadinti. Net patys didžiausi nenaudėliai gali pasijusti geresniais žmonėmis. Gyvenimas verda net ir be pastangų. Galima tuo patikėti ar suabejoti, ką tik širdis liepia daryti.

Lažybos net pačią bjauriausią dieną paverčia kažkuo gražesniu, ką norima darsyk patirti. Visada verta duoti protui ir sielai pakartoti tuos gražius dalykus, kadangi jie primena magija. Dėl to visiškai nereikėtų stebėtis, nes daugeliui tai jau seniai tapo kasdienybe, kuri taip paprastai neiškeliauja, o lieka kartu su žmonėmis. Tikroji tiesa visada slypi kažkur anapus, ji lėtai bręsta mylėdama pačią save.


Comments are closed here.