Lažybos: rezultatų kontroliuoti negalime, tačiau galime kontroliuoti pasirinkimus

July 25, 2018 | By esenselt | Filed in: Uncategorized.

Tai, kad lažybos yra vienas labiausiai žmones dominančių dalykų,ko gero, jau girdėjote daugybę kartų. Tokią nuomonę tik dar kartą patvirtina statistika, rodanti, kas kasdien lažybose dalyvauja tūkstančiai žmonių. Tačiau, ko gero, kur kas daugiau dėmesio turėtų sulaukti kiti dalykai – kaip pasiekti laimėjimų?

Būtent šis klausimas yra vienas aktualiausių ir tikrai nesuklysime pasakę, jog atsakymą į jį norėtų sužinoti kiekvienas, kuris dalyvauja lažybose. Tačiau netrunka atsirasti ir skeptikų, kurie tvirtina, kad nieko šiuo klausimu negalima padaryti, nes lažybų rezultatų kontroliuoti mes negalime. Ir iš tiesų, su tuo nebūtų galima nesutikti. Tačiau tai dar ne viskas – negalime kontroliuoti tik lažybų rezultatų, tačiau galime kontroliuoti savo pasirinkimus. O būtent nuo jų labai daug kas priklauso – jei pasirinksime teisingai, tai lažybos bus kur kas sėkmingesnės. Taigi, kaip turėtume kontroliuoti savo pasirinkimus ir ką galėtume padaryti šiuo klausimu?

Vienas iš būdų, kaip galime kontroliuoti savo pasirinkimus, siekdami kuo didesnė sėkmės, yra statistikos stebėjimus. Pavyzdžiui, jei jus domina lažybos, kuriose būtina numatyti, kuri viena iš dviejų sporto komandų laimės, tai pasielgtumėte labai neišmintingai, jei neatkreiptumėte dėmesio į tai ir nepasidomėtumėte, kaip į lažybas įtrauktos komandoms sekėsi anksčiau. Žinoma, visada išlieka rizika, kad lažybos bet kada gali baigtis netikėtai, tačiau bet kokiu taip elgdamiesi padidinate savo šansus laimėti ir nuspėti teisingai.

Dar vienas puikus pavyzdys, kaip galite kontroliuoti savo pasirinkimus, siekdami sėkmės, yra toks: iš anksto susipažinkite su visomis sąlygomis. Ne paslaptis, kad nemaža dalis lažybų dalyvių elgiasi štai taip: įlažybų pasaulį pasineria nepasidomėdami visomis esamomis sąlygomis. Na, o kas laukia vėliau, turbūt nereikia ir sakyti – laukia kliūtys, kurios tiesiog atitolina jus nuo sėkmės, sumažindami jūsų šansus laimėti. Taigi, visada yra sakoma, kad geriau mokytis iš svetimų klaidų ir tai šiuo atveju – taip pat ne išimtis: jei norite, kad lažybose sėkmė aplankytų kuo greičiau,pirmiausia susipažinkite su sąlygomis.

Jei norite, kad lažybos jūsų atžvilgiu būtų sėkmingesnės, tokiu atveju verta atkreipti dėmesį ir į dar vieną aplinkybę. Pirmenybę teikite tų sričių lažyboms, kuriomis labiausiai domitės. Pavyzdžiui, jei esate prisiekęs krepšinio gerbėjas, tai natūralu, kad jūsų žinios šioje srityje yra puikios, tad ir tikimybė sulaukti sėkmės, yra kurkas didesnė; jei domitės futbolu, išbandykite savo sėkmę futbolo varžybose ir pan.

 


Comments are closed here.